Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ТОП ВЕСТИ

КОЛУМНИ

ХОРОСКОП

НАЈНОВО НА ФОРУМОТ

http://denar.mk/wp-content/uploads/2014/04/zdruzenie.jpg

АНКЕТА

Дали треба да се зголеми минималната плата?

Погледни ги резултатите

Loading ... Loading ...
ОГЛАСИ
Оглас за вработување: Сметководство и консалтинг

Оглас за вработување: Сметководство и консалтинг

ИНФО ЗА КОМПАНИЈАТА Друштво за обука на кадри за деловни и консалтинг услуги, КОНТО ПРОФИТ ДОО Скопје, постои и работи веќе 16 години. Тоа е основано со 100% приватен капитал…

ЛУКСУЗ
Armin Storm – луксузно ограничено издание (фото)

Armin Storm – луксузно ограничено издание (фото)

„Armin Storm“ е врвен бренд за часовници кој потекнува од швајцарскиот град Бургдорф, кој се наоѓа североисточно од Берн… Тие се познати по фантастичните скелетизирани часовници. Многу…

СВЕТ
Путин: Дистрибуцијата на руски гас до Европа зависи од Украина

Путин: Дистрибуцијата на руски гас до Европа зависи од Украина

„Газпром“ одговара само за доставата на гас во Европа, а Украина треба да гарантира непречен транзит на енергенсот преку нејзина територија, изјави рускиот претседател Владимир Путин во…

ФОРЕКС
Техничка анализа EUR/USD 15.04.2014

Техничка анализа EUR/USD 15.04.2014

Цената на форекс парот EUR/USD можеби се враќа во рамките на нагорниот тренд… Цената на форекс парот EUR/USD можеби се враќа во рамките на нагорниот тренд (сина…

http://denar.mk/wp-content/uploads/2014/04/vesti-baner.jpg

КРАТКИ ВЕСТИ ОД СВЕТОТ

ГРУПНИ ПОПУСТИ