сабота, септември 25, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре
ALK 17,000.88 -0.83%    GRNT 1,301.00 0.08%    KMB 10,308.97 -0.87%    KVAS 13,000.00 0%    MERM 2,521.00 0%    MTUR 4,710.17 -2.88%    REPL 104,500.00 0%    RMDEN20 99.90 0%    SBT 2,948.56 -0.05%    STB 1,301.83 -0.07%    TETE 2,224.00 1.09%    TNB 26,200.00 -1.13%    TTK 1,410.00 0%    

COVID-19 ИНФО

Потврдени Случаи0
Нови Случаи0
Вкупно Починати0
New Deaths0
Активни Случаи0

ТЕХНОЛОГИЈА

НАЈНОВИ ВЕСТИ

ХОРОСКОП

НАЈЧИТАНИ ВЕСТИ

Даниел Крег смета дека 007 не треба да биде жена

Во екот на битката за родова рамноправност во филмската индустрија, Бонд-актерот Даниел Крег во неодамнешното интервју за „Радио тајмс“ рече дека Џејмс Бонд не треба да го глуми жена. На прашањето дали би поддржал „подиверзитетен избор како негова замена“, Крег...

Прочитај повеќе
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00