вторник, октомври 26, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

ЛУКСУЗ И ПАТУВАЊЕ

Луксуз

Жена од Србија стана хит на интернет со нејзината реакција откако „пајак“ ѝ го зеде автомобилот

Ако некогаш „пајак“ ви го зел автомобилот, тогаш веројатно многу добро знаете колку стрес и нервоза може да предизвика. Ретко...

Прочитај повеќе

Нова американска амбасада во Подгорица вредна речиси 300 милиони долари! (ФОТО)

Амбасадорот на Соединетите Американски Држави во Црна Гора, Џуди Рајсенг Рајнке, градоначалникот на Подгорица, Иван Вуковиќ и државниот секретар на...

Прочитај повеќе

„Нови можности, нови авантури“: Отворен спортско-рекреативниот комплекс крај Прилепското езеро

Прилепското езеро го враќа својот сјај благодарение на проектот „Прилепско езеро – нови авантури, нови можности“. Ова парче природа лоцирано...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 174 1 2 174
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00