Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 11,296.14 -0.04%    GRNT 1,028.08 -2.09%    KMB 6,291.48 -0.03%    MPT 76,437.50 -0.04%    MTUR 5,400.00 0%    OKTA 4,600.00 0%    RMDEN18 98.70 0%    SBT 2,503.33 -1.85%    SPAZP 8,440.00 2.79%    STB 1,178.90 -0.09%    TKVS 5,665.00 0.27%    TNB 16,580.00 -0.12%    TTK 1,520.00 0.66%    UNI 2,360.00 0.09%    ZPKO 1,470.00 0%    
Почетна » Вести од категорија » НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП

Неделен хороскоп 10.12.2019 до 16.12.2019

Неделен хороскоп 10.12.2019 до 16.12.2019

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Деловната ситуација ви е променлива, матна и ни самите немате увид во сите случувања. ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта ве очекува зближување доколку сте во врска и нови можности за врска доколку сте слободни.…

Неделен хороскоп 02.12.2019 до 08.12.2019

Неделен хороскоп 02.12.2019 до 08.12.2019

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува значителен успех во деловните преговори, како и важно потпишување. ЉУБОВ: Љубовната ситуација е многу интересна, имате бројни прилики за флерт и уживате во тоа. ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со кашлица, чувствителни бели дробови или синуси.…

Неделен хороскоп 25.11.2019 до 01.12.2019

Неделен хороскоп 25.11.2019 до 01.12.2019

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можно е на деловен план да се појават некои интриги кои ќе ве закочат да напредувате. ЉУБОВ: Со емотивниот партнер ќе дојдете до оддалечување и мали конфликти. ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со грбот, вкочанетост но и проблеми…

Неделен хороскоп 18.11.2019 до 24.11.2019

Неделен хороскоп 18.11.2019 до 24.11.2019

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Ве очекува генерално поволна фаза, особено кога станува збор за финансиите. ЉУБОВ: На полето за љубов задоволни сте со ситуацијата, саканото лице ви е максимално посветено. ЗДРАВЈЕ: Одлично.   Бик (21.04 – 21.05)   РАБОТА: Доколку ве…

Неделен хоросокоп 11.11.2019 до 17.11.2019

Неделен хоросокоп 11.11.2019 до 17.11.2019

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Доста нешта зависат од вашите одлуки иако ви се чини дека сте под голем притисок. ЉУБОВ: Љубовната ситуација нема да се одвива онака како што сте очекувале, можни се кавги со саканото лице. ЗДРАВЈЕ: Можни се…

Неделен хороскоп 04.11.2019 до 10.11.2019

Неделен хороскоп 04.11.2019 до 10.11.2019

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Секоја работа во која сега ќе вложите пари ќе ви се исплати, материјално ви доаѓа подобрување. ЉУБОВ: Кога станува збор за љубовта ќе уживате бидејќи партнерот максимално ќе ви угодува. ЗДРАВЈЕ: Ќе се чувствате генерално добро.…

Неделен хороскоп 28.10.2019 до 02.11.2019

Неделен хороскоп 28.10.2019 до 02.11.2019

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можен е прекин на некој деловен договор, нови околности доаѓаат неочекувано. ЉУБОВ: Љубовната ситуација исто така ви е променлива, имате впечаток дека не знаете што сака вашиот партнер. ЗДРАВЈЕ: Можни гинеколошки проблеми.   Бик (21.04 –…

Неделен хороскоп 21.10.2019 до 27.10.2019

Неделен хороскоп 21.10.2019 до 27.10.2019

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Имате некои сериозни планови поврзани за работата но ќе ви биде потребно малку повеќе време за да ги реализирате. ЉУБОВ: Во љубовта можете да очекувате стабилна ситуација во заедницата. ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со органите за варење.…

Неделен хороскоп 14.10.2019 до 20.10.2019

Неделен хороскоп 14.10.2019 до 20.10.2019

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да сметате на подобрување на односите со надредените, што секако ви оди во прилог. ЉУБОВ: На полето за љубов имате големи кочници и можно е да планирате прекин на врската. ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со забите…

Неделен хороскоп 07.10.2019 до 13.10.2019

Неделен хороскоп 07.10.2019 до 13.10.2019

  Овен (21.03 – 20.04)   РАБОТА: Можете да сметате на подобрување на односите со надредените, што секако ви оди во прилог. ЉУБОВ: На полето за љубов ќе имате големи кочници и можно е да планирате прекин на врската. ЗДРАВЈЕ: Можни проблеми со…

Страница 1 од 21123Следна ›Последна »