Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

Почетна » Вести од категорија » ХОРОСКОП

Дневен хороскоп 21.09.2018

Дневен хороскоп 21.09.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Ќе започнете неколку проекти одеднаш. Иако нивното исполнување ќе бара вложување на многу напор, подоцна ќе можете да уживате во моменти на спокојство. На хумористичен начин давајте им забелешки на луѓето околу вас. Денес планетите…

Дневен хороскоп 20.09.2018

Дневен хороскоп 20.09.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Обидете се да ја добиете довербата на еден Лав кој знае како да ви ласка но не ги отвора картите пред вас. Можно е и двајцата да се наоѓате на некој нов терен кој е…

Дневен хороскоп 19.09.2018

Дневен хороскоп 19.09.2018

  Овен (21.03 – 20.04) На работа напнато, во љубовта солидно. Ќе се појават мали недоразбирања, но не навлегувајте во кавги. Верувате во можноста да се договорите со некој заеднички да инвестирате. Денес не навлегувајте во чувствителни разговори и теми…

Викенд хороскоп 15.09-16.09.2018

Викенд хороскоп 15.09-16.09.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Тешкотиите при воспоставувањето на контактите со околината се последица на пречувствителноста. Некој ќе побара финансиска помош од вас, внимавајте на неговите ветувања, можеби не се толку реални како што ви изгледаат. Обидете се малку да…

Дневен хороскоп 14.09.2018

Дневен хороскоп 14.09.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Љубовната ситуација ќе ви излезе од контрола. Ќе се чуствувате беспомошно и ранливо, особено поради некои гревови на партнерот од минатото. Спротивната страна може да ве погоди таму каде што сте најранливи. А тоа ќе…

Дневен хороскоп 13.09.2018

Дневен хороскоп 13.09.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Завршете ги важните работи, разговори и состаноци. Ќе бидете многу уверливи и успешно ќе се залагате за сопствените идеи. Храбро ќе влегувате во полемики, дури и кавги од кои ќе излегувате како победник. Ситуацијата во…

Дневен хороскоп 12.09.2018

Дневен хороскоп 12.09.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Во текот на денот ќе ви се наметне потреба да бидете природни и да покажете поголема амбициозност. Не применувајте агресивно убедување и претерано зборување во комуникациите, затоа што ефектот може да биде обратен. Родените во…

Дневен хороскоп 11.09.2018

Дневен хороскоп 11.09.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Овој ден можеби некој ќе се обиде да предизвика кавга на работното место, премолчете и не навлегувајте во дискусијата. Одлично се снаоѓате, но ќе ви треба малку повеќе трпение во работата. Од вас зависи како…

Дневен хороскоп 10.09.2018

Дневен хороскоп 10.09.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Анализирајте ги апсолутно сите достапни податоци пред да донесете било какво одлука. Пожелно е да не донесувате одлука индивидуално, туку да се координирате и работите тимски. Заборавете на кредитите и позајмувањето од пријателите, ова е…

Дневен хороскоп 07.09.2018

Дневен хороскоп 07.09.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Имате можност да е истакнете во работата со некој Лав или Стрелец кои се доминантни кон вас, но сепак вашето искуство ќе биде повеќе ценето. Не се нервирајте ако некој Јарец ви даде големи забелешки,…

Страница 1 од 127123Следна ›Последна »