Widgetized Section

Go to Admin » Appearance » Widgets » and move Gabfire Widget: Social into that MastheadOverlay zone

ALK 7,727.73 -0.04%    GRNT 730.00 0.14%    KMB 3,789.68 1.44%    KSPR1 26.00 0%    KVAS 12,000.00 0%    MPT 28,100.00 -1.4%    MTUR 4,204.00 0.06%    OHB 5,650.00 0%    OKTA 3,452.06 3.02%    RADE 1,521.00 3.47%    RMDEN16 95.10 0%    RZUS 134.00 2.07%    SBT 1,957.78 0.71%    STB 940.00 0%    STBP 688.00 0%    STIL 124.42 3.87%    TKVS 3,987.14 -0.32%    TNB 13,150.00 1.15%    TPLF 1,799.53 2.06%    TTK 884.00 0%    VROS 14,640.00 2.74%    ZILU 165.00 -1.2%    ZPKO 2,809.00 0.04%    
Почетна » Вести од категорија » ХОРОСКОП

Дневен хороскоп 19.04.2018

Дневен хороскоп 19.04.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Ако имате било какви недоразбирања во врска со деловниот партнер сега ќе ги решите и најверојатно ќе јa прекинете соработката. Во љубовта препорака е добро да размислите пред да го повлечете следниот потег.   Бик…

Дневен хороскоп 16.04.2018

Дневен хороскоп 16.04.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Големата упорност делува како успешна формула во односот со соработниците. Во љубовта одредени околности ќе ве натераат да го промените мислењето, ќе постапите правилно.   Бик (21.04 – 21.05) Многу ситуации на деловна сцена делуваат…

Викенд хороскоп 14-15.04.2018

Викенд хороскоп 14-15.04.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Можете да очекувате решение на некој проблем кој ве мачел долго време наназад. Ќе почувствувате големо олеснување. Ве очекува многу страствена атмосфера со саканото лице.   Бик (21.04 – 21.05) Можете да очекувате многу поволна…

Дневен хороскоп 13.04.2018

Дневен хороскоп 13.04.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Ќе се обидувате да ја одгатнете емотивна енигма. Бидете трпеливи уште некое време и договорот ќе го добиете со леснотија. Размислувањата за некоја стара љубов не ве водат никаде. Спасувајте ја моменталната врска како знаете…

Дневен хороскоп 12.04.2018

Дневен хороскоп 12.04.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Можно е да го привлекувате вниманието на сосема поинаков начин. Време е да го преиспитате вашиот систем на вредности. Во љубовта имате добри намери кон партнерот, но некако лошо се поставувате и лошо реагирате на…

Дневен хороскоп 11.04.2018

Дневен хороскоп 11.04.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да испланирате различни детали кои делуваат позитивно на околината. Доколку имате сериозна врска потребно е да се ослободите од непотребната недоверба или од емотивната кочница која вас ве спречува во слободното изразување. Потпрете…

Дневен хороскоп 09.04.2018

Дневен хороскоп 09.04.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Потребно е да имате повеќе трпение бидејќи некои проблеми кои ве мачат не можат да се решат преку ноќ. Сакате да го промените односот со саканото лице, но никако не се обидувате да му удоволите…

Викенд хороскоп 07-08.04.2018

Викенд хороскоп 07-08.04.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Во текот на викендот ве очекуваат мали кочници и ограничувања на деловен план. Прифатете ја состојбата каква што е. Во љубовта ќе имате љубовни сомнежи.   Бик (21.04 – 21.05) Викендот нема да ви биде…

Дневен хороскоп 04.04.2018

Дневен хороскоп 04.04.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Колегите и надредените имаат преголеми очекувања, а вас тоа ве нервира. Во љубовта не го цените тоа што го имате па се однесувате лошо кон партнерот. Можно е да зажалите.   Бик (21.04 – 21.05)…

Дневен хороскоп 03.04.2018

Дневен хороскоп 03.04.2018

  Овен (21.03 – 20.04) Ве очекуваат важни случувања на деловен план. Можно е да остварите некое значајно познанство. Во љубовта периодов ќе биде малку тежок за вас, но брзо ќе помине.   Бик (21.04 – 21.05) Ве очекува позитивна…

Страница 1 од 123123Следна ›Последна »