сабота, септември 25, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

ЕКОНОМИЈА

Економија

Ивановски: Во Брисел договараме македонските граѓани да плаќаат поевтина роаминг-услуга во ЕУ

Министерот за информатичко општество и администрација Иво Ивановски, заедно со директорот на Агенцијата за електронски комуникации (АЕК) Роберт Ордановски, денеска во...

Прочитај повеќе
Страна 3834 од 3944 1 3.833 3.834 3.835 3.944
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00