среда, август 4, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

ЕКОНОМИЈА

Економија

Од италијаните ќе учиме како да администрираме имот стекнат од криминална активност

„Италијанското, бугарското и балканското искуство во откривањето, одземањето и администрирањето на имот стекнат од криминална активност“ е тема на меѓународниот...

Прочитај повеќе
Страна 3827 од 3886 1 3.826 3.827 3.828 3.886
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00