вторник, октомври 19, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

ЕКОНОМИЈА

Економија

Државната Фитосанитарна Лаботаротија единствена во ЈИЕ со ЕУ стандарди

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство Љупчо Димовски, денеска  во Државната фитосанитарна лабараторија ќе присуствува на врачувањето на Сертификатот за акредитирана лабораторија од...

Прочитај повеќе
Страна 3885 од 3972 1 3.884 3.885 3.886 3.972
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00