среда, јули 28, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: работа

Бремените жени и лицата над 60 години да се ослободат од работа, владата со препораки за заштита од топлотниот бран

Владата издаде препораки како заштита на населението од топлотниот бран и од денеска-среда до недела (29.07-01.08.2021 година) се препорачува: ослободување ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 303 1 2 303
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00