сабота, септември 25, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: возило

Косилка, чистач на снег, плажа или улици во едно – пристигна GM200ze ново мултифункционално возило на „Брако“

По лансирањето на револуционерното водородно возило за одржување хигиена во урбани средини GM500H2, „Брако“ продолжува со иновации. Најновиот член во ...

Прочитај повеќе
Страна 2 од 250 1 2 3 250
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00