понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: јавен долг

Промоција на книгата „ЈАВНИОТ ДОЛГ ВО РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА“ од авторот м-р Михаил Огненовски

Во време на општа изолација, културна стагнација и духовно осиромашување, на репрезентативен начин на задоволство на јавноста, на 29 септември ...

Прочитај повеќе
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00