сабота, јануари 16, 2021
-3 °c
Skopje
-4 ° саб
-5 ° нед
-6 ° пон

Tag: приход

Десетте најбогати семејства: Имаат повеќе пари од Германија, Велика Британија и Франција заедно

„Убавината е минлива, но дијамантите и парите траат вечно“ е веројатно мотото кое го следат најбогатите семејства во светот. Десетте ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 16 1 2 16