вторник, октомври 19, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: пандемија

Бугарија ќе надокнади 60 проценти од заработката на претпријатијата кои ги затвори коронавирусот

Владата на Бугарија одлучила да надомести 60 проценти од заработката на деловните субјекти кои се затворени во вонредната ситуација поради ...

Прочитај повеќе
Страна 29 од 29 1 28 29
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00