вторник, септември 21, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: пандемија

Британскиот професор одговара на прашања кои сите ги загрижува: Кога и како ќе заврши пандемијата?

Новата пандемија на коронавирус кај нас е повеќе од 18 месеци, а по воведувањето на социјално дистанцирање, задолжително носење маски ...

Прочитај повеќе

Триглав ја задржа цврстата капитална позиција и високата добивка за време на пандемијата

S&Pја потврди висока бонитетна оценка »A« со стабилна среднорочна прогнозаS&Pја потврди висока бонитетна оценка »A« со стабилна среднорочна прогноза Агенцијата ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 29 1 2 29
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00