понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

3 најмодерни хороскопски знаци: Секогаш изгледаат како да се на модна писта, сите се вртат по нив, а еден троши најмногу пари

Хороскопски знаци со најмногу стил - од оној кој сите пари ги дава на облека, до оној што секогаш наоѓа ...

Прочитај повеќе

Сопругата на претседателот домаќин на настанот “Три генерации македонска мода – пренесување на знаење“

На иницијатива на сопругата на претседателот, г-а Елизабета Ѓоргиевска, а во соработка со професори при Институтот за дизајн и инженеринг на облека ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 5 1 2 5
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00