среда, декември 8, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: мерцедес

„BMW“ и „Mercedes“ ќе продаваат помалку возила, но ќе ги здржат високите цени

Автомобилската индустрија претрпе два сериозни удари откако изби пандемијата на коронавирусот, по што следеше недостатокот на микрочипови. И додека побарувачката ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 50 1 2 50
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00