четврток, февруари 25, 2021
12 °c
Skopje
9 ° чет
11 ° пет
6 ° саб

Tag: знаме

Повторно грешка: Знамето на Црна Гора висеше наопаку на средбата Пендаровски – Ѓукановиќ

На средбата помеѓу црногорскиот и македонскиот претседател, Мило Ѓукановиќ и Стево Пендаровски, во Скопје, знамето на Црна Гора беше поставено ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 2 1 2