петок, февруари 26, 2021
15 °c
Skopje
10 ° пет
5 ° саб
4 ° нед

Tag: доктор

Србин преку ноќ стана милионер, патентираше лек кој три пати ги зголемува шансите за оздравување

Професорот Ратко Ѓукановиќ (65), еден од најдобрите светски експерти за астма и хронична опструктивна белодробна болест, заедно со двајца негови ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 6 1 2 6