среда, август 4, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: банкар

Сакате солидна плата – ИКТ, банкар, правник и пилот

Вработувањата во телекомуникацискиот, правниот, банкарскиот и воздухопловниот сектор се најпрофитабилни во државата. Статистиката покажува дека изминатата година во овие сектори ...

Прочитај повеќе
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00