понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: авантури

Кампер на два спрата: Куќа од 32 квадратни метри на четири тркала за љубителите на авантури(ФОТО)

Благодарение на дополнителниот простор во камперот, има доволно простор за стандардна кујна, дневна и спална соба, како и бар и ...

Прочитај повеќе
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00