недела, декември 5, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

ЕКОНОМИЈА

Економија

Националната награда за ООП од годинава дел од европскиот систем на наградување

  Националната награда за најдобри општествено одговорни практики (ООП) годинава станува дел од иницијативата „Европски систем на наградување на општествена одговорност...

Прочитај повеќе
Страна 4013 од 4023 1 4.012 4.013 4.014 4.023
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00