понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: холестерол

Оваа група на луѓе треба да јаде кикирики што повеќе: Воопшто не содржат холестерол!

Кикириките се исклучително богати со многу есенцијални нутриенти, протеини, квалитетни масти, минерали и витамини. Кикириките се многу калорична намирница, но ...

Прочитај повеќе

Лековит напиток со кој ќе ги исчистите артериите, ќе го намалите холестеролот и ќе го зајакнете имунитетот

Направете домашен напиток кој го регулира нивото на масти во крвта и го зајакнува имунитетот… Најзначајниот ефект на овој домашен ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 6 1 2 6
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00