понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: скопје

„Александар Велики“ најдобар аеродром во Европа во 2012 по квалитет на услуги

Скопскиот аеродром „Александар Велики“ е најдобар во Европа во категоријата до два милиони патници годишно за 2012 година. Наградата, во конкуренција на 275 ...

Прочитај повеќе
Страна 242 од 243 1 241 242 243
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00