понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: скопје

Во рамки на новиот голем инвестициски циклус, Пивара Скопје изгради нов современ деловен простор

Во пресрет на 100-годишниот јубилеј, Пивара Скопје отвори нов деловен простор за вработените. Со ова започна реализацијата на новиот инвестициски ...

Прочитај повеќе

Анкета на Агенција Рејтинг: 52,5% од граѓаните на Скопје се согласуваат дека состојбата во градот е подобрена во последните 4 години

Во рамки на редовните истражувања за потребите на Град Скопје, Агенција Рејтинг спроведе анекта за задоволството на граѓаните од работата ...

Прочитај повеќе
Страна 2 од 243 1 2 3 243
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00