недела, јуни 13, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: регистар

Македонската Банкарска Асоцијација ги повикува клиентите на банките и штедилниците да извршат упис во регистарот за вистински сопственици

Македонската Банкарска Асоцијација ги повикува сите правни лица - клиенти на деловните банки и штедилници кои подлежат на обврската за ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 5 1 2 5