среда, декември 8, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: принос

График на денот: Обврзниците со негативен принос се приближуваат кон 10 илјади милијарди долари

Волуменот на државните хартии од вредност (обврзници) со негативен принос се приближуваат кон границата од 10 илјади милијарди долари. Ова ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 2 1 2
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00