вторник, март 2, 2021
-4 °c
Skopje
6 ° вто
7 ° сре
7 ° чет

Tag: маска

Експертите загрижени поради зголемувањето на бројот на заразени со коронавирус во Германија

Германскиот институт за епидемиологија и санитарен надзор „Роберт Кох“ изрази загриженост поради растот на бројот на случаи на коронавирус во ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 6 1 2 6