понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: македонија

Ристовски: Тука нема бел-црн, нема албанец-македонец, има еден дрес за кој играме и тоа го покажуваме!

Македонскиот капитен, Стефан Ристовски вели дека репрезентацијата полека се навикнува да ги игра мечевите под притисок, откако со 3:1 го ...

Прочитај повеќе

Северна Македонија е „одличен пример“ за неуспехот на ЕУ да ги исполни ветувањата, велат учесниците на „Отворен Балкан“

Владата во Северна Македонија направи многу за да ги исполни условите на Брисел, само за да се најде изолирана и ...

Прочитај повеќе
Страна 2 од 921 1 2 3 921
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00