понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: Истанбул

Стартуваат превентивни мерки против коронавирусот, надлежните тврдат дека нема простор за паника

Превентивни мерки против корона вирусот кој предизвика глобална загриженост, од денеска ќе се спроведуваат на Меѓународниот аеродром Скопје. Со термална ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 8 1 2 8
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00