недела, февруари 28, 2021
11 °c
Skopje
3 ° нед
5 ° пон
6 ° вто

Tag: изградба

Работа од 13 милијарди долари: Deutsche Bank очекува понуди од технолошките компании

Deutsche Bank повикала неколку големи американски технолошки компании да достават понуди за унапредување на нејзината технолошка мрежа, објавија западните медиуми. ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 45 1 2 45