среда, декември 8, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: држава

Порака до јавноста преку графит: Интегритетот на институциите важен во борбата против корупцијата и судирот на интереси

Интегритетот на институциите е прв чекор за спречување на корупцијата и судирот на интересите, а за негово зајакнување е значајно ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 43 1 2 43
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00