недела, јануари 17, 2021
-2 °c
Skopje
-5 ° нед
-4 ° пон
-4 ° вто

Tag: билет

Авионска карта поевтина од шолја кафе – “Сакаат да ја вратат довербата на патниците”

Милиони луѓе се соочуваат со ограничувања на патувањaта поради ширењето на коронавирусот. Кинеските авиокомпании решија да понудат евтини авионски билети, ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 2 1 2