недела, декември 5, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Volkswagen Tristar: Светска премиера на специјализираниот саем за комерцијални возила (фото)

Мултифункционален како швајцарски војнички нож. Повеќенаменски, доверлив и прилагодлив на сите терени: брендот „Volkswagen“ - Комерцијални возила го претставува „TriStar“ ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 25 1 2 25
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00