недела, декември 5, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: шокови

Стрес тестовите кај банките покажаа дека имаат солиден капацитет за потенцијални шокови

Финансиската стабилност во земјава се задржа во текот на минатата година, при истовремено продлабочување на нивото на нефинансиско посредување, а ...

Прочитај повеќе
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00