недела, јуни 13, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: франција

„Да танцуваме уште“ – песната што стана културен феномен за време на ограничувањата во Франција(ВИДЕО)

Создадена минатиот декември, песната „Да танцуваме уште“ стана музички крик за сплотување на оние што се залагаат за враќање на ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 86 1 2 86