понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: услуга

А1 Македонија со нова ИКТ услуга за бизнис сегментот: Offensity за согледување на можните ризици навреме и заштита од хакерски напади

А1 Македонија најавува воведување на најновата ИКТ услуга – Offensity која им помага на компаниите да ги идентификуваат слабостите и ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 22 1 2 22
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00