вторник, март 2, 2021
2 °c
Skopje
6 ° вто
7 ° сре
7 ° чет

Tag: трговија

Глобалната трговија се враќа на нивоата пред Ковид-19 до крајот на 2020-та

Меѓународната трговија продолжи на крајот на минатата година со нивоа на пред-пандемијата на коронавирусот, компензирајќи ја штетата предизвикана од ширењето ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 68 1 2 68