петок, април 16, 2021
11 °c
Skopje
7 ° пет
11 ° саб
10 ° нед

Tag: стари

Веро со ново работно време од 8 до 19 часот и со повластен термин за пазарување за ранливите категории од 8 до 9 часот

Согласно најновата мерка за ограничување на движењето на граѓаните што вчера ја донесе Владата, Веро воведува ново работно време од ...

Прочитај повеќе
Страна 2 од 7 1 2 3 7