четврток, септември 23, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: сиромашни

СЗО: Се вакцинираат млади и здрави луѓе во богатите земји на штета на загрозените во сиромашните

Земјите кои во моментот вакцинираат млади, здрави, нискоризични луѓе против Ковид-19 го прават тоа на штета на животот на здравствените ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 8 1 2 8
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00