среда, декември 8, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: програмери

ИКТ Комората МАСИТ оствари работна средба со претседателот Пендаровски

Денеска, Стопанската комора за информатички и компјутерски технологии – МАСИТ оствари работна средба со Претседателот на Република Северна Македонија, Стево ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 4 1 2 4
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00