четврток, септември 23, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: потрошувачи

Компаниите првпат може да се пријават за наградата за задоволство на купувачите во ЈИЕ

Компаниите кои спроведуваат активности за зголемување на задоволството на купувачите, своите CX иницијативи можат да ги пријават до 7 февруари ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 15 1 2 15
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00