вторник, април 20, 2021
11 °c
Skopje
9 ° вто
10 ° сре
10 ° чет

Tag: новости

Интел Капитал се ближи кон половина милијарда долари инвестиции во 2015 со новите зделки објавени на годишниот глобален самит

Интел Капитал, глобалната инвестициска и М&A организација на Интел корпорацијата денес на глобалниот самит на Интел Капитал објави нови инвестиции ...

Прочитај повеќе