четврток, февруари 25, 2021
1 °c
Skopje
9 ° чет
11 ° пет
6 ° саб

Tag: недвижнини

Корона кризата удри врз пазарот на недвижности – во вториот квартал за над 30 милиони евра помалку продаден недвижен имот

Корона кризата драстично го намали прометот со недвижности во вториот кваратал од годинава. Така ако во првиот биле продадени недвижности ...

Прочитај повеќе

Airbnb на мета на критики затоа што бара од гостите да донираат пари за домаќините

Компанијата за краткорочно изнајмување недвижнини, Airbnb претстави нова програма која ги охрабрува гостите да испраќаат "картичка на љубезност" која содржи парични ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 7 1 2 7