четврток, септември 23, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: копање

Косово стана рај за копање на криптовалути, но се појавија неочекувани рудари и уште почудни проблеми

Во последните месеци, косовските портали често пишуваа за случаи на кражба на опрема за копање на криптовалути. Во јуни, евидентиран ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 2 1 2
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00