среда, февруари 24, 2021
9 °c
Skopje
7 ° сре
9 ° чет
11 ° пет

Tag: инвестирање

Заев: Светскиот конгрес во Скопје ќе има за цел да го поттикне претприемничкиот дух кај младите

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија, Зоран Заев, и министерката без ресор задолжена за странски инвестиции, Зорица Апостолска, се ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 15 1 2 15