среда, септември 22, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: земји

Најскапо во Швајцарија, лебот во Хрватска ист како во Германија, во Турција е најевтино (ИНФОГРАФИК)

Германското биро за статистика (Дестатис) објави анкета споредувајќи ги цените во 36 европски земји. Цените се земени од јули оваа ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 157 1 2 157
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00