понеделник, ноември 29, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: здравје

Ако ја имате оваа крвна група, вие сте меѓу среќните! Ќе живеете подолго и ќе бидете поотпорни на сите болести!

Отпорноста на телото на бактерии, инфекции и разни болести е одредена од многу фактори, вклучувајќи ја и крвната група. Носителите ...

Прочитај повеќе
Страна 2 од 290 1 2 3 290
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00