петок, февруари 26, 2021
8 °c
Skopje
10 ° пет
5 ° саб
4 ° нед

Tag: граници

До 15 септември затворени копнените граници на Грција и забранет влез за државјани на трети земји

Забраната за влез во Грција за државјани на трети земји, како и привремените ограничувања на копнените граници со Северна Македонија, ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 6 1 2 6