петок, февруари 26, 2021
8 °c
Skopje
10 ° пет
5 ° саб
4 ° нед

Tag: вработени

Владата ја објави листата на фирми кои добиле државна помош, а не им исплатиле плати на вработените

Владата, синоќа ја објави листата на фирми кои добиле државна помош, а тие не ги уплатиле средствата на своите вработени. Најголем дел ...

Прочитај повеќе

Витаминка обезбеди пристап до едукативна платформа за помош при онлајн учење за децата на своите вработени

Со цел олеснување на образовниот процес Витаминка за своите вработени кои што имаат деца вклучени во онлајн наставата, обезбеди премиум ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 80 1 2 80