вторник, октомври 26, 2021
28 °c
Skopje
18 ° пон
16 ° вто
15 ° сре

Tag: валути

Интервју со Бојан Цветановски, Претседател на АЦИ Македонија – Здружение на финансиски пазари и вработен во НЛБ Банка АД Скопје

Денар: АЦИ Македонија-Здружение на финансиски пазари е непрофитна организација која егзистира веќе 25 години. Кажете ни малку повеќе за сферата ...

Прочитај повеќе
Страна 1 од 29 1 2 29
-
00:00
00:00
Update Required Flash plugin
-
00:00
00:00